Konyakombi.net Konya’da Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerinde, tüm marka ve model klimalarda servis hizmeti sağlamaktadır.  10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip olan uzman ekibimiz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Konyakombi.net sunduğu servis hizmetlerinde, kullanıcıların yaşadığı problemleri çözerek mağduriyetlerini memnuniyete dönüştürüp, daha iyi bir konfor ortamı sağlamayı temel amaç edinmiştir. Bu nedenle müşterilerimizin alacağı servis hizmetleri Konyakombi.net güvencesiyle garanti altına alınmaktadır.

Servis Hizmetleri ve Garanti Süreleri

-Klima Keşif İşlemi

-Klima Kurulumu

-Klima Bakımı (1 Yıl Garanti)

-Klima Parça Değişimi (1 Yıl Garanti)

-Klima Revizyonu (3 Yıl Garanti)

-Klima Gaz Dolumu

Servis hizmetlerinin yansıra Konyakombi.net müşterilerine ekonomik çözümler sunmak adına 2. el klima satışı da yapmakta ve yine Konyakombi.net güvencesiyle 2 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktadır.

 

Klima Servis Süreci

Servis Randevu Talebi; çağrı merkezi (0332 357 42 40) ve mobil teknik ekip (0541 887 96 79) telefon numaralarından servis talebinde bulunabilirsiniz. Web Site üzerinden servis talep formu oluşturabilir veya Whatsapp hattı aracılığıyla servis talebinde bulunabilir, soru ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Arıza Tespiti; servis randevu talebi oluşturulduktan sonra uzman ekiplerimizin belirtilen adrese yönlendirilmesi ve kullanım sıkıntısı çıkaran cihazın detaylı incelemeler yapılarak arıza tespitinin yapılması ve müşteriye bildirim sürecidir.

Tamir / Bakım; arıza tespiti yapılan cihazın müşteri onayıyla birlikte tamir edilmesi veya bakımı yapılması aşamasıdır. Cihazdaki problem giderilerek çalışır hale getirilmesidir.

Bilgilendirme ve Ödeme; tamiratı işlemi gerçekleştirilen cihaz ya da tesisat hakkında müşteri bilgilendirmesinin gerçekleştirilmesi, garanti bilgileri, kullanım uyarı ve önerilerinin aktarılmasıdır. Daha önceden müşteriye aktarılan ve onayı alınan ödeme işleminin gerçekleşmesidir. Konyakombi.net ödeme noktasında müşteri onayıyla hareket eder ve kullanıcıya beklemediği farklı ücret taleplerinde bulunmaz.

Servis Talep Formu

Aşağıda Yer Alan Formu doldurup Servis Talep Edeebilirsiniz

    Whatsapp Şimdi Ara