Kombi Tamiri

Kullanıcı tarafından oluşturulan servis talebi sonrasında uzman ekipler arızalı cihazın öncelikli olarak arıza tespitini yaparlar. Tüm marka ve model kombilerde arıza/hata kodları farklı isim ve sembollerde ifade edilir. Arıza kodlarına hakim olmak uzmanlık gerektirir. Uzman ekiplerce tespiti yapılan arıza hakkında kullanıcı bilgilendirilir. Yapılması gereken işlem sonucunda ortaya çıkacak maliyet hakkında kullanıcı onayı alınarak işlem yapılır.

Cihazdaki arıza genellikle bir parçanın görevini yerine getirememesinden kaynaklı olup, parça değişimini gerektirebilir. Yerinde tamir ya da parça değişimi sağlandığı gibi birkaç günlük parça tamir süreçleri de yaşanabilir. Bu tarz durumlarda kullanıcıyı mağdur etmemek adına geçici çözümler sağlanarak kullanıcıya ait parçaların tamiri gerçekleştirilir. Gerekli işlemler yapılarak, cihaz yeniden çalıştırılıp kontrolleri sağlanır. Kullanıcı, uzman ekip tarafından bilgilendirilerek tamir süreci tamamlanmış olur.

Konyakombi.net değişen parçalara 1 yıllık garanti sağlar.

Kombi revizyonu işlemi de yine tamir kapsamında olup, cihazın bulunduğu yerden sökülerek uzman ekiplerce kontrol, bakım ve tamir işlemlerini yapmak üzere servise alınmasıdır. Kombide bulunan tüm parçaların sökülerek tek tek temizlik ve bakım işlemi yapılır, değişim gerektiren vida, conta, vana, fitil vb. teknik parçalar yenileriyle değiştirilir. Konyakombi.net bu işlemede yine 3 yıllık garanti vermektedir.

Servis Talep Formu

Aşağıda Yer Alan Formu doldurup Servis Talep Edeebilirsiniz

    Whatsapp Şimdi Ara