Konyakombi.net, sıfır ya da ikinci el klima cihazının, kullanıcının talebi doğrultusunda keşif işlemi yapılmasıyla başlar. Klima keşif işlemi cihazdan daha ekonomik çalışıp daha fazla verim almayı amaçlayarak yapılan bir işlemdir. Kullanılacak alana uygun klimanın seçimi, görsellik ve performans açısından ortama uygun bir konuma yerleştirilmesi temel amaçtır.

 

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klimanın teknik özellikleri, performansı ne kadar iyi olursa olsun doğru yapılmamış bir montaj kombinizden yeterli performansı almanıza engel olur. Montajın doğru yapılmaması cihazda arızalara, fazla enerji tüketimine ve kullanıcının gerekli verimi almasına engel olur.

Klimanın özelliklerinin montajı yapacak kişilerce bilinmesi önemlidir. Cihaz hakkında teknik bilgiye sahip olmak cihazın özelliklerini, çalışma hassasiyetlerini anlamayı kolaylaştırır ve gerekli malzemelerin doğru tercih edilmesini sağlar. Klimadan yüksek performans alarak kullanıcı memnuniyetini artırır.

Klimanın montajı yapılacak alana uygunluğu mutlaka test edilmelidir. Her cihaz her ortamda kullanılamaz. Uygun cihaz doğru performansı getirir.

Klimanın montaj yapılacağı alanın doğru seçilmesi gerekir. Yer tespiti verimlilik açısından önemlidir.

Montajda kullanılacak malzemelerin uygunluğu cihaz ömrünü ve performansını doğrudan etkiler. Malzeme tercihi uzmanlık ve bilgi gerektirir.

 

Klima Montaj Aşamaları

Servis Talep Formu

Aşağıda Yer Alan Formu doldurup Servis Talep Edeebilirsiniz

    Whatsapp Şimdi Ara